VISADA ŽINOK ESCAPELLE
ir Postinor BDT

visame pasaulyje naudojama ir laiko patikrinta „kito ryto“ tabletė

Įvyko nesaugus lytinis aktas/ kontracepcijos naudojimo klaida

Ekstrinė kontracepcija yra veiksmingas būdas, kai nesuveikia bet koks kitas gimstamumo kontrolės metodas. Jegu įvyko nesaugus lytinis aktas, aborto galima išvengti per 72 valandas suvartojus ESCAPELLE/POSTINOR BDT skubiosios kontracepcijos tabletę.

Šiandien poros, norėdamos apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo, gali pasirinkti iš keleto skirtingų kontracepcijos metodų. Didžiausia grėsmė, be abejo, yra susijusi su abortu, kuris moteriai sukelia tiek fizinį, tiek psichologinį stresą. Nerizikuokite ir pasinaudokite ESCAPELLE/POSTINOR BDT!

Tai gali nutikti bet kam, net naudojantis pačiu saugiausiu kontracepcijos metodu.

Iš galimų kontracepcijos variantų tabletė ir klasikinė vaginalinė spiralė laikomi patikimiausiais. Taisyklingai naudojami perzervatyvai bei diafragmos/gimdos žiedai su spermicidais yra taip pat ganėtinai veiksmingi. Mažiausiai veiksmingi – nutraukto lytinio akto bei vaisingų dienų skaičiavimo metodai, kuriuos naudodama kiekvienais metais pastoja viena iš keturių moterų. Visgi visi kontracepcijos metodai turi savų pliusų ir minusų. Pats optimaliausias kontracepcijos variantas turėtų būti pasirenkamas atsižvelgiant į moters fizinę ir psichologinę būklę, situaciją ir poros santykius. Žinoma, klaidų ar „nelaimingų atsitikimų“ gali pasitaikyti naudojant bet kurį metodą. Tokiais atvejais reikia turėti omenyje, kad nepageidaujamo nėštumo ir aborto galima išvengti per artimiausias porą dienų išgerus kito ryto tabletę.

Man reikia ekstrinės kontracepcijos tabletės tuoj pat!

X